:: KONTAKT SARVETI ::

“Jeśli poszukają Państwo nietypowego, indywidualnego i innowacyjnego rozwiązania informatycznego dla Swojej firmy chętnie podejmiemy z Państwem stałą współpracę.”

Dane kontaktowe

W oparciu o wyznawane przez nas wartości: uczciwość, wysoką jakość pracy, oraz bardzo dobrą obsługę klienta naszą misją jest zadbanie o klientów lepiej niż czynią to inne firmy.

Kontakt

Sarveti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach
40-095 Katowice, ul. Stawowa 7
Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

bawaria motors
Dowiedz się więcej...

grupa pietrzak
Dowiedz się więcej...

lion motors
Dowiedz się więcej...

lion motors
Dowiedz się więcej...

lion motors
Dowiedz się więcej...

lion motors
Dowiedz się więcej...

hhw hommel hercules
Dowiedz się więcej...

lion motors
Dowiedz się więcej...

Formluarz kontaktowy

Prosimy wypełnić poniższy formularz kontaktowy celu zadania pytania naszej firmie. Jeśli mają Państwo jakieś szczegółowe pytania bardzo prosimy o dokładne opisanie Państwa problemu (podanie nam dokładnej specyfikacji projektu systemu informatycznego, programu komputerowego, strony internetowej, portalu lub usługi informatycznej, którą mielibyśmy dla Państwa wykonać) i sprecyzowanie czego dokładnie Państwo potrzebujecie. Będziemy starali się rzetelnie i konkretnie odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania i profesjonalnie doradzić.

Imię i nazwisko: *  
Nazwa Państwa firmy: *  
Miasto/Miejscowość: *  
Telefon stacjonarny: *  
Telefon komórkowy: *  
Adres e-mail: *  
Treść pytania: *  
   
* Pola obowiązkowe

Prosimy o dokładne i uważne sprawdzenie poprawności wpisywanych przez Państwa w pola formularza numerów telefonów i adresu email. W przypadku popełnienia błędu nie będziemy mieli możliwości aby się z Państwem skontaktować.Sarveti Sp. z o.o.

Nad właściwym funkcjonowaniem firmy i terminowym wykonywaniem zleconych czynności czuwają Pełnomocnicy Spółki, których doświadczenie i wiedza praktyczna pozwala obronić tezę, iż świadczone dla Państwa usługi będą realizowane: „Na miejsce, na czas i z pewnością za rozsądne wynagrodzenie”

Jesteśmy Spółką Kapitałową Prawa Handlowego powstałą na bazie sumy praktycznych i teoretycznych doświadczeń Wspólników zdobytych podczas pracy w instytucjach finansowych a także korporacjach IT.

Naszym priorytetem jest tworzenie i wdrażanie profesjonalnych rozwiązań informatycznych pomagających ludziom w pracy, zgodnie z założeniem, że oprogramowanie jest sercem każdego nowoczesnego i dobrze zarządzanego przedsiębiorstwa a celem jego wdrożenia jest odwzorowanie procesów zachodzących w firmie na system informatyczny.

Sarveti jest dostawcą profesjonalnych biznesowych rozwiązań informatycznych. Naszą wiedzę przekazujemy w postaci zintegrowanych systemów informatycznych.

Specjalizacja

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie systemów windykacyjnych, systemów masowej generacji dokumentów, systemów obsługi kancelarii i biur, zintegrowanych systemów zarządzania i wsparcia sprzedaży oraz systemów usługowych i handlowych.

Nasza dewiza

Naszą dewizą jest „profesjonalizm i wysoka jakość przekraczająca standardy w informatyce”. W trosce o Twoją firmę...

Myśl przewodnia firmy

„Na miejsce, na czas i z pewnością za rozsądne wynagrodzenie”