:: PRODUKTY SARVETI ::

“Podstawą funkcjonowania każdej nowoczesnej firmy jest specjalistyczny system CRM wspomagający procesy zarządzania i zapewniający pełną kontrolę w biznesie.”

Nasze produkty - Sarveti Raptor oraz Sarveti Tiger

Nasze systemy informatyczne oferowane są w wielu wersjach, w zależności od typu prowadzonej działalności gospodarczej i profilu firmy. Każdy nasz system informatyczny, zgodnie z Państwa życzeniem i prośbą, może zostać dostosowany specjalnie do Państwa potrzeb i odpowiedniej branży poprzez dodanie niezbędnych funkcjonalności. Przykładowe wersje oprogramowania przeznaczone dla firm:

 • firmy usługowe, handlowe, dystrybucyjne i konsultingowe,
 • rozwiązania dla firm produkcyjnych,
 • rozwiązania dla firm windykacyjnych (Super Windykator),
 • kancelarie prawne - adwokackie, radców prawnych, notarialne,
 • biura tłumaczeń,
 • pośrednictwa pracy (human resources),
 • biura kredytowe,
 • biura doradców finansowych,
 • kancelarie podatkowe i biura rachunkowe,
 • rozwiązania dla jednostek sektora finansów publicznych,
 • rozwiązania dla kancelarii komorniczych.

Każde z naszych rozwiązań jest innowacyjne i zostało wykonane w nowoczesnych i specjalistycznych technologiach informatycznych.

Uzasadnienie potrzeby posiadania systemu CRM

Co to jest dokładnie ten CRM, jakie korzyści daje oraz dlaczego jest on tak ważny dla prawidłowego funkcjonowania nowoczesnej firmy ?

Zarządzanie relacjami z klientami lub system relacji z klientami (CRM - Customer Relationship Management) to zestaw narzędzi i procedur istotnych w zarządzaniu kontaktami z klientami. CRM należy traktować nie tylko jako narzędzie, ale jako część strategii i filozofii biznesu, gdzie stały kontakt, utrzymywanie relacji biznesowych oraz zadowolenie klienta jest kluczową wartością.

Niezwykle istotną kwestią jest zapewnienie jednolitego systemu we wszystkich procesach biznesowych - od początku procesu sprzedaży poprzez obsługę lub serwis do sporządzania odpowiednich statystyk wykorzystywanych przy tworzeniu zakresu usług i produktów. Sam sposób komunikacji dla systemu CRM nie jest sprawą pierwszoplanową, a jedynie narzędziem.

Praktyka pokazuje, że maksymalne usprawnienie kontaktów i relacji z klientami można obecnie uzyskać tylko poprzez wdrożenie nowoczesnych narzędzi informatycznych z obszaru CRM, które umożliwiając natychmiastowy dostęp do odpowiednich i właściwie przedstawionych danych, usprawniają działanie i funkcjonowanie firmy.

My właśnie takie doskonałe narzędzia stworzyliśmy i dlatego namawiamy Państwa do spotkania z nami, podczas którego przekonacie się o korzyściach jakie osiągniecie stosując nasze sprawdzone i uniwersalne rozwiązania informatyczne.

Nasz system CRM zagwarantuje Państwa firmie uzyskanie jednolitego, wygodnego w obsłudze i wszechstronnego środowiska, które będzie pozwalało na szybką i kompleksową obsługę Państwa istniejących klientów, jak również tych potencjalnych.

Niesłychanie ważna jest przy tym jest także elastyczność stosowanych rozwiązań informatycznych pozwalających na uwzględnienie specyfiki działalności danego przedsiębiorstwa. Nasze rozwiązania taką elastyczność właśnie zapewniają.

Jakie korzyści przyniesie Państwu nasz system CRM

Naszą ofertę kierujemy głównie do firm, które poprzez wiedzę i innowacyjne rozwiązania informatyczne pragną wzmocnić swoją pozycję na rynku i rozwinąć skrzydła w biznesie.

Możemy zaproponować Państwu nasze produkty Sarveti Raptor oraz Sarveti Tiger, oraz wraz z modułem CRM, modułem LOYALITY, modułem windykacyjnym oraz modułem masowej generacji dokumentów.

Program ten umożliwi Państwu szybki dostęp do każdej potrzebnej informacji i dokumentu, wprowadzi ład, kontrolę i bezpieczeństwo w firmie przyczyniając się do przyśpieszenia pracy oraz wzrostu jej efektywności, a przede wszystkim do znacznej oszczędności czasu.

Dzięki niemu uzyskają Państwo możliwość sprawnego podglądu wszystkich spraw i zleceń prowadzonych przez firmę, śledzenia wydarzeń, relacji i kontaktów z klientami, rejestracji przebiegu kampanii marketingowych, a także pełne wsparcie zarządzania kapitałem i finansami.

Państwa firma będzie mogła być zarządzana i kontrolowana z dowolnego miejsca przez 24 godziny na dobę. Dodatkowym atutem naszego programu jest możliwość zaprojektowania nowych modułów i funkcjonalności zgodnie z Państwa wskazówkami i wizją, co sprawi, że uzyskają Państwo system, jakiego naprawdę oczekujecie i potrzebujecie.

Jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty, zapewnimy Państwu nie tylko wyspecjalizowaną pomoc techniczną, asystę i pełne wsparcie powdrożeniowe, ale także współpracę w dalszym rozwoju informatycznym Państwa firmy, dostarczając ciekawych rozwiązań produkcyjnych i oferując pełne doradztwo. Zintegrujemy Państwa dotychczasowe dane z naszym oprogramowaniem i przeprowadzimy szkolenia dla wszystkich użytkowników.

W związku z przedstawioną przez nas ofertą możemy przeprowadzić dla Państwa prezentacje naszych systemów informatycznych i przedstawić Państwu szczegóły projektu i naszej oferty. Możemy udostępnić Państwu nasze oprogramowanie, abyście mogli się przekonać, że warto nam zaufać i zainwestować w nasze rozwiązania.Sarveti Sp. z o.o.

Nad właściwym funkcjonowaniem firmy i terminowym wykonywaniem zleconych czynności czuwają Pełnomocnicy Spółki, których doświadczenie i wiedza praktyczna pozwala obronić tezę, iż świadczone dla Państwa usługi będą realizowane: „Na miejsce, na czas i z pewnością za rozsądne wynagrodzenie”

Jesteśmy Spółką Prawa Handlowego powstałą na bazie sumy praktycznych i teoretycznych doświadczeń Wspólników zdobytych podczas pracy w instytucjach finansowych a także korporacjach IT.

Naszym priorytetem jest tworzenie i wdrażanie profesjonalnych rozwiązań informatycznych pomagających ludziom w pracy, zgodnie z założeniem, że oprogramowanie jest sercem każdego nowoczesnego i dobrze zarządzanego przedsiębiorstwa a celem jego wdrożenia jest odwzorowanie procesów zachodzących w firmie na system informatyczny.

Sarveti jest dostawcą profesjonalnych biznesowych rozwiązań informatycznych. Naszą wiedzę przekazujemy w postaci zintegrowanych systemów informatycznych.

Nasz zespół stanowią absolwenci i doktoranci Uniwersytetu Śląskiego oraz Politechniki Śląskiej, głównie kierunków informatyka - inżynieria oprogramowania jak również elektronika, automatyka i fizyka.

Jesteśmy ekspertami w programowaniu systemów informatycznych. Tworzymy specjalistyczne oprogramowanie na specjalne zamówienie - oprogramowanie dedykowane.

Specjalizacja

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie systemów windykacyjnych, systemów masowej generacji dokumentów, systemów obsługi kancelarii i biur, zintegrowanych systemów zarządzania i wsparcia sprzedaży oraz systemów usługowych i handlowych.

Nasza dewiza

Naszą dewizą jest „profesjonalizm i wysoka jakość przekraczająca standardy w informatyce”.