:: USŁUGI SARVETI ::

“Pomagamy firmom osiągać sukcesy i ambitne cele biznesowe poprzez realne wsparcie w procesach zarządzania oraz redukcję kosztów operacyjnych i nakładów kapitałowych”

Oferowane usługi

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą propozycją. Przekonajcie się Państwo sami, jakie korzyści możecie osiągnąć nawiązując z nami współpracę.

Oferujemy pełen zakres profesjonalnych usług informatycznych

 • Usługi programistyczne
 • Oprogramowanie dedykowane
 • Programowanie baz danych
 • Integracja systemów informatycznych
 • Instalacje teleinformatyczne
 • Prognozowanie zachowań giełdowych i analizy rynkowe
 • Outsourcing
 • Obsługa informatyczna
 • Konsulting, doradztwo strategiczno - organizacyjne w zakresie rozwoju i informatyzacji przedsiębiorstwa
 • Usługi administracyjne i hosting
 • Portale internetowe
 • Dynamiczne aplikacje internetowe
 • Tworzenie stron internetowych
 • Pozycjonowanie stron

Obsługa informatyczna, outsourcing

Wiemy z naszej praktyki i wieloletniego doświadczenia jak ważne dla firmy jest zapewnienie jej prawidłowego funkcjonowania z zakresie wszelkich procesów informatycznych, w tym także zapewnienia o poprawności w działaniu infrastruktury sieciowej oraz wszelkich narzędzi informatycznych niezbędnych do sprawnej i skutecznej pracy w przedsiębiorstwie. Dlatego postanowiliśmy, że udostępniamy usługę Outsourcingu IT dla firm w celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa i poprawnego funkcjonowania przesiębiorstwa. Czym dokładnie jest ten Outsourcing IT i jakie korzyści dla Twojej firmy osiągniesz jeśli skorzystasz z naszej usługi ?

Outsourcing to wykorzystywanie zasobów zewnętrznych, zlecanie wyspecjalizowanym podmiotom zewnętrznym procesów niezbędnych dla funkcjonowania własnego przedsiębiorstwa, które zostaną tam zrealizowane efektywniej niż byłoby to możliwe we własnym zakresie. Najczęstszą przyczyną wprowadzania praktyk outsourcingowych jest chęć obniżenia kosztów.

Do zalet powierzenia nam obsługi informatycznej Państwa firmy można zaliczyć:

 • optymalizacja kosztów obsługi,
 • podniesienie bezpieczeństwa organizacji,
 • przyjmowanie bez ograniczeń dodatkowych zleceń,
 • nie ponoszenie ryzyka kosztów pozyskania pracowników oraz ich szkolenia,
 • niskie koszty zarządzania kontraktem,
 • dostęp do specjalistów z wielu dziedzin,
 • wyższa elastyczność.

Outsourcing, który my możemy Państwu zaproponować to skorzystanie z usług wykwalifikowanych specjalistów w swoich dziedzinach. Proponujemy zatem aby skorzystali Państwo z naszego potencjału informatycznego, co z pewnością usprawni skuteczność i jakość działania Państwa firmy.

Lepiej będzie Państwu skupić się na działalności i rozwijaniu w swojej branży a informatykę powierzyć wyspecjalizowanym podmiotom zewnętrznym posiadającym doświadczenie i specjalistów w branży IT – tak jest o wiele taniej i lepiej. Państwa firma będzie mieć wiekszą elastyczność finansową wynikającą z ograniczenia kosztów stałych oraz będzie posiadała możliwość lepszego zarządzania działalnością poboczną.

Konsulting, doradztwo strategiczno - organizacyjne w zakresie rozwoju i informatyzacji przedsiębiorstwa

Świadczymy również usługi konsultingowe przyczyniające się do przemian biznesowych, organizacyjnych i ekonomicznych. Opierając się o analizę rynkową otoczenia Państwa przedsiębiorstwa nasz zespół konsultingowy (doradztwa strategiczno - organizacyjnego) oferuje swoją pomoc firmom, które są zdecydowane na przeprowadzenie radykalnych zmian, informatyzacji i usprawnień technicznych swojej działalności gospodarczej.

Wiedza naszych ekspertów umiejętnie połączona z naszymi nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi pozwoli Państwu zredukować koszty, zwiększyć zyski a w konsekwencji zwiększyć wartość rynkową Państwa przedsiębiorstwa.

Nieustannie pomagamy firmom określać właściwe i realne cele strategiczne oraz sposoby ich realizacji, analizując otoczenie danego przedsiębiorstwa, jego mocne i słabe strony. Oparta na faktach, metodyczna weryfikacja opcji strategicznych i rozwojowych umożliwia nam na przygotowanie długookresowej, szczegółowej, zinformatyzowanej strategii przedsiębiorstwa obejmującej: strategie funkcjonalne, strategię portfelową i strategię produktowo - rynkową.

Usługi programistyczne, oprogramowanie dedykowane, bazy danych, integracja systemów informatycznych

Integrujemy programistycznie również istniejące bazy danych oraz inne dowolne oprogramowanie czy istniejące systemy informatyczne.

Możliwe jest zaprogramowanie dowolnej aplikacji od „zera” bądź dodatkowej, która umożliwi rozbudowę istniejącego systemu informatycznego lub bazy danych.

Aplikacje internetowe, strony internetowe, pozycjonowanie

Chcielibyśmy także podzielić się z Państwem naszymi doświadczeniami w zakresie technologii informatycznych, aplikacji internetowych, stron internetowych oraz skutecznego ich pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Witryna internetowa, na której właśnie się Państwo znajdujecie, będzie początkiem w Państwa drodze - drodze na szczyt w wynikach wyszukiwania w najbardziej znanych wyszukiwarkach internetowych w szczególności wyszukiwarce Google oraz innych takich jak Yahoo, AlltheWeb, NetSprint oraz AltaVista.

Sarveti proponuje Państwu profesjonalne, bardzo skuteczne i atrakcyjne cenowo rozwiązania, dzięki którym Państwa firma z pewnością osiągnie sukces w e-biznesie internetowym.

Najprawdopodobniej znajdują się Państwo w jednej z następujących sytuacji: - mają Państwo stronę www i zapewne szukają Państwo firmy, która skutecznie wypozycjonuje Państwa witrynę w wyszukiwarkach internetowych, - być może dopiero szukają Państwo firmy, która zaprojektuje dla Państwa profesjonalną stronę internetową oraz zajmie się jej skutecznym pozycjonowaniem w wyszukiwarkach internetowych.

Właśnie znaleźli Państwo odpowiednią firmę. Zapoznajcie się Państwo z naszą ofertą, a przekonacie się jak łatwo i skutecznie można zaistnieć w Internecie.

Pozycjonowanie stron internetowych to usługa, która polega na indeksacji i optymalizacji strony internetowej oraz zastosowaniu skutecznych metod dzięki, którym osiągną Państwo podwyższenie pozycji w wyszukiwarkach na zadane słowa kluczowe. Jest to najbardziej skuteczna i niewątpliwie bardzo tania reklama internetowa.

Zachęcamy zatem Państwa do kontaktu telefonicznego jak i mailowego w celu zapytania oraz przekazania nam wszelkich potrzebnych danych do przygotowania dla Państwa konkretnej oferty.

Pozycjonowanie stron www, które oferuje Sarveti to efektywna i najskuteczniejsza droga do dochodowego biznesu internetowego oraz efektywnej i długotrwałej promocji Państwa witryny w sieci Internet.

Efektywne pozycjonowanie w wyszukiwarkach to jeden z najbardziej skutecznych sposobów udanego i efektywnego marketingu internetowego. Skuteczne pozycjonowanie to dzisiaj jedna z najlepszych i najtańszych metod dotarcia do milionów nowych klientów, którzy codziennie szukają informacji pytając wyszukiwarki o usługi i produkty.Sarveti Sp. z o.o.

Nad właściwym funkcjonowaniem firmy i terminowym wykonywaniem zleconych czynności czuwają Pełnomocnicy Spółki, których doświadczenie i wiedza praktyczna pozwala obronić tezę, iż świadczone dla Państwa usługi będą realizowane: „Na miejsce, na czas i z pewnością za rozsądne wynagrodzenie”

Jesteśmy Spółką Prawa Handlowego powstałą na bazie sumy praktycznych i teoretycznych doświadczeń Wspólników zdobytych podczas pracy w instytucjach finansowych a także korporacjach IT.

Naszym priorytetem jest tworzenie i wdrażanie profesjonalnych rozwiązań informatycznych pomagających ludziom w pracy, zgodnie z założeniem, że oprogramowanie jest sercem każdego nowoczesnego i dobrze zarządzanego przedsiębiorstwa a celem jego wdrożenia jest odwzorowanie procesów zachodzących w firmie na system informatyczny.

Sarveti jest dostawcą profesjonalnych biznesowych rozwiązań informatycznych. Naszą wiedzę przekazujemy w postaci zintegrowanych systemów informatycznych.

Nasz zespół stanowią absolwenci i doktoranci Uniwersytetu Śląskiego oraz Politechniki Śląskiej, głównie kierunków informatyka - inżynieria oprogramowania jak również elektronika, automatyka i fizyka.

Jesteśmy ekspertami w programowaniu systemów informatycznych. Tworzymy specjalistyczne oprogramowanie na specjalne zamówienie - oprogramowanie dedykowane.

Specjalizacja

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie systemów windykacyjnych, systemów masowej generacji dokumentów, systemów obsługi kancelarii i biur, zintegrowanych systemów zarządzania i wsparcia sprzedaży oraz systemów usługowych i handlowych.

Nasza dewiza

Naszą dewizą jest „profesjonalizm i wysoka jakość przekraczająca standardy w informatyce”.